GENEL BİLGİLER

TOPLANTI MERKEZİ
Gülhane Halil Akçiçek Konferans Salonu
SBÜ Gülhane Yerleşkesi, 06010 Etlik, Keçiören – Ankara

 

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları, 14-15-16-17 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Toplantı tarihleri ve toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 14 – 17 Şubat 2019 tarihleri için 3 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

 

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Kongrede Türkçe – Rusça simultane çeviri yapılacaktır.

 

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 

ÖNEMLİ TARİHLER
Serbest Bildiri Gönderim Başlangıç: 1 Ekim 2018
Erken kayıt – konaklama sona erme: 12 Ekim 2018
Serbest Bildiri Gönderim Bitiş: 23 Aralık 2018
Bildiri Sonuçlarının ilan edilmesi: 4 Ocak 2019

 

SEKRETERYA HİZMETLERİ
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Bros Group ile irtibat kurunuz.

 

İPTALLER
Kayıt ve konaklama iptali 12 Ekim 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretinin tamamı iade edilir. Katılım iptali 13 Ekim – 11 Ocak 2019 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır.

 

WEB SAYFASI
Toplantı resmi web sitesi olan www.mskongresi.org‘dan kongre programı, kayıt koşulları, akılcı ilaç sunumu ve kongre ile ilgili diğer tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.